Artykuły i presell page – czym się różnią.

Wiele stron w internecie istnieje takich które w jakiś sposób się ogłaszają. Przez takie strony www można znaleźć prace różnego rodzaju nie wychodząc z domu. Od niedawna popularne stały się artykuły i presell page pisane na zamówienie lub zlecenie. Spróbujemy bliżej pokazać czym różni się jeden od drugiego.
Artykuł tematyczne to są zlecenia, które pisze się na dany temat. Dodawane jako uzupełnienie istniejących już na danej stronie zawartości. W zależności od znaków zawartych w takim artykule zleceniodawca wypłaca pieniądze na podstawie uzgodnienia z zleceniobiorcą wcześniejszej umowy pomiędzy nimi.
Istnieje także artykuły, które są traktowane jako treści stron www. Jest kilka rodzai między innymi artykuł prasowy czy teksty ulotek. Praca ta jest lepiej płatna no a treść jest dłuższa niż w artykułach tematycznych.
Zaś presell page to krótkie teksty za pomocą których pozycjonuje się dane strony i pozwalają osiągnąć wyższą pozycję w różnego typu wyszukiwarkach. Klient podaje frazy na jakich mu zależy aby były zawarte w tekście. Taką frazę podlinkowuje się do strony www, na której zależy klientowi.