dom rodzinny

3U2QB8SJSSMPMSU2_3U6RI98C4RHES6PA_____resize_s_800_0

Przytulny, mały dom rozłożone na 98 m kw. powierzchni mieszkalnej i 62 m kw. powierzchni wtórnym. Jednorodzinny 1 ½ – piętrowy dom z piwnicą oraz trzy pokoje z kuchnią w tym pokoju w obecnej sytuacji z możliwością więcej. Częściowo odnowiony w 2000 roku – w. z nowa kuchnia i podłogi z drewna nowe szpilki. Działka jest wykupione z dużą ilością miejsca z tyłu domu i plac zabaw w pobliżu.
Zapraszamy do przyjemnego pobytu w popularnym obwodnicy!
Planowanie
HALL
Wejście z ganku do przestronnej sieni z planu otwartego na pokój dzienny. Schody na piętro w prawo, nawet zintegrowany klädavhängning po prawej stronie. Ściany w neutralnych odcieniach i nowe 2.003-gi laminowanymi podłogami

agencja nieruchomości warszawa

Toaleta
Idź w lewo w sali osiągnęła łazienka z oryginalnych wyposażone w WC, bidet i umywalka.

SALON
Prosto z hali jest duży salon z miejscem na sofy, stół i / lub innych mebli. Nowe podłogi drewniane dodanej w roku 2003 i tapety w ładny kolor żółty.

KUCHNIA
Kuchnia jest osiągnięty tuż po klädavhängningen, kuchnia jasna z oknami w dwóch kierunkach. Wyposażenie kuchni z Ballingslöv jest nowy z 2000 roku. Stolarki budowlanej w miłym lodu odcień niebieski. Płytki w kolorze niebieskim nad zlewem i nowych ścian i podłóg z laminatu i szare tapety z 2003 roku. Kuchnia wyposażona jest w piec / wentylator i fullhöjdskyl (pełna zamrażarka Wysokość w piwnicy).

Na górze

mieszkania

Kuchnia / Pokój / SYPIALNIA
Od schodów będzie do duży, ładny pokój, który wcześniej także został sypialni. W salonie w 2005 roku, a także dodano nowe podłogi, stropy i częściowo drewnianymi panelami na ścianach. Chociaż w nowym oknie w wschodu. Mniejsze zapasy są w związku.

SYPIALNIA
Sypialnia 3 z zabudowane szafy i nowe okna na zachód na ulicę. Dywan na podłodze i ścianach w jasny odcień różu.

PIWNICE
Dostępne po schodach w prawo przed przejściem do kuchni. W piwnicy ma wiele pokoi z magazynu, obszar pralnia z pralką, sauna z prysznicem i wyposażone miejsca z dywanu. Dodatkowe spiżarnia / hobby pokoju są przyległe

 

Dodaj komentarz