Firmy reklamowe.

Firmy reklamowe coraz bardziej zyskują sławę. Większe instytucje zlecają im prace na stworzenie danego projektu dotyczącego reklamy danej firmy lub artykułu. Na takim zleceniu mogą bardzo dużo zarobić. Jeśli projekt się uda i zachęci klientów do zakupu wtedy wiadomo że reklama została dobrze zrobiona i cel został osiągnięty.
Dużą sławę zyskają słodycze reklamowe oraz samochody danej marki. Ludzie wymyślają ciekawe projekty by zwrócić uwagę widza. Bywają to śmieszne scenki tak jak czekoladki reklamowe firmy Milka w roli głównej ze świstakiem. To bardzo chwytliwy pomysł na wykreowaniu danego produktu na rynku. Ta reklama zawładnęła nad kilkoma państwami. A cukierki reklamowe Werters Original zyskały na reklamie dziadka z wnukiem i hasłem że te cukierki są dla wyjątkowych ludzi.
Firmy które tworzą reklamy są już tak obeznane na tym rynku i wiedzą jak mają trafić do podświadomości ludzi. Chwyty za pomocą tekstu, grafiki są nam najbliżej znane i widziane na co dzień. Słodycze to nie jedyny produkt jaki zawładnęły krajem. Inne reklamy produktów też stały się w jakiś sposób popularne.