Internetowe sklepy z kosmetykami.

Internet to wilka siec sklepów, blogów, domen itp. Z każdym dniem powstają coraz to nowsze, ciekawe strony. Tysiące ludzi na świecie korzysta już z internetu. W większości domów zastaniemy co najmniej jeden komputer. Najnowszą modą staja się zakupy przez internet. Omówimy tu różne internetowe sklepy kosmetyczne, które działają przez sieć i jak na zwykłym rynku naszej gospodarki.
Kosmetyki, które można zakupić w internecie, często są troszkę tańsze niż zakupione w sklepie czy też u konsultanta. A dzieje się tak by zwrócić uwagę konsumenta i zachęcić go do takiego rodzaju zakupu. Firmy chwytają się różnych chwytów marketingowych(bardzo popularne ostatnim czasem stały sie słodycze reklamowe takie jak np czekoladki reklamowe czy cukierki reklamowe. Produkują ze specjalnej wytłoczki buteleczki o rożnych kształtach. Chwytem takim są transparentne, kolorowe flakoniki na perfumy. Opakowania także zwracają naszą uwagę. Duży wpływ mają tu kolory mimo iż nie możemy poczuć zapachu.
Do takich firm można zaliczyć Avon, Oriflame bądź siec kosmetyków F&M. Są to już dobrze zareklamowane marki perfum a ich asortyment z dnia na dzień się powiększa.