Wypożyczanie samochodów przez młodych warszawiaków.

Wypożyczalnia samochodów w każdym polskim mieście nie zyskała jeszcze na tyle popularności by cieszyć się dużym zyskiem. Z takich usług najczęściej korzystają firmy, którym w danym momencie zepsuło się auto służbowe.
Najpopularniejsza wśród młodzieży jest Wypożyczalnia Samochodów Warszawa Centrum. Właściciele takich punktów maja obawy co do umiejętności kierowania młodocianych tego typu pojazdami. Dlatego wynajem samochodów odbywa się po wcześniejszym podpisaniu kilka dokumentów, które stwierdzają iż w czasie wypożyczenia samochodu osoba odpowiada za wszystkie straty wynikające z jego błędu popełnionego na drodze. Wiadomo, że młodzi ludzie wypróbowują swoje umiejętności w każdym aucie w jakim się znajdą.
Rodzice nastolatków często zabraniają jeździć autem. Mimo tego nie powstrzymuje ta decyzja ich od wynajmu danego auta. Dzieci nie umieją jeszcze na tyle poważnie myśleć i mimo zakazu starszych ludzi chcą zaspokoić swoją potrzebę. Najczęściej ma to charakter pokazania się przed znajomymi w samochodzie.